"Монтана" надви "Банско" с 2:1

"Монтана" победи с 2:1 при гостуването си Банско в мач от 9-ия кръг на "Б" групата. При първата си и единствена атака до почивката домакините откриха резултата. В 11-та минута бившият нападател на Монтана Атанас Чепилов изведе напред Банско. Негативният резултат амбицира монтанци. Положенията пред вратата на Александър Стоянов заваляха. На два пъти и гредите спасиха Банско след удари на Венци Иванов и Владимир Мичев. Натискът на Монтана даде резултат след почивката. Благой Наков изравни, като се разписа във вратата на бившия си клуб в 62-та м инута след пас на Ели Маркес. Десетина минути по-късно Мирослав Антонов - Чилика засече с глава центриране на Мичев и донесе трите точки за Монтана. Така с актив от 14 точки монтанци заемат петото място във временното класиране.
По публикацията работи: Любо Андреев