Освободеният от "Левски" Митов пожела титла на тима

Николай Митов

Треньорът на "Септември" Николай Митов бе доволен от играта на тима въпреки загубата с 0:2 от бившия му отбор "Левски" в среща от деветия кръг на Първа лига и отказа да коментира миналото си при „сините“, както и спорните ситуации за дузпи в конкретната среща. Той възхвали играта на френския халф на домакините Габриел Обертан.

В момента съм треньор на "Септември" и имам право да коментирам само своя отбор. Израснал съм на "Герена" и винаги ще си остана от "Левски". Пожелавам на "сините" да станат шампиони. Загубихме, защото не отбелязахме гол. През първото полувреме играхме много добре, имахме ситуации, но и лошия късмет да получим гол в 44-ата минута. Ако полувремето беше свършило 0:0, то мачът ставаше друг. През второто полувреме пак имахме ситуации. Доволен съм от отбора. Играта ни се получи, владеехме топката, организирахме атаки, но лошото е че загубихме, коментира Николай Митов след мача. Чуйте още от него: