Швейцарска бригада за мача с Шкупи в София

Лионел Чуди ще ръководи реванша в София.

Швейцарска бригада ще ръководи реванша от турнира Лига на конференциите между българския футболен клуб Левски и македонския Шкупи на 3 август, съобщиха от УЕФА.

Съдиите за първия мач на 27 юли в Република Северна Македония все още не са ясни, тъй като дестинацията на Левски във втория квалификационен кръг стана ясна късно снощи. Шкупи спечели с общ резултат 5:0 срещу литовския Хегелман.

Главен рефер на мача на "Герена" ще бъде 34-годишният Лионел Чуди, който седмица по-рано ще бъде четвърти съдия на мач от квалификациите на Шампионската лига между Ракув (Полша) и Карабах (Азербайджан). Асистенти ще бъдат неговите швейцарски сънародници Беким Зогай и Гийом Маер, а наряд за четвърти съдия е получил Лукас Фендрих.

Реваншът между Левски и Шкупи е насрочен за 20:00 на 3 август на стадион "Георги Аспарухов".