Виляреал Манчестър Юн 11-10, след дузпи

Автор:

Виляреал направи 1-1 срещу Манчестър Юнайтед на стадиона в Гданск на финала на Лига Европа в редовното време. Жерард Морено се разписа в 29-ата минута.  Единсон Кавани изравни в 55-ата.

Титлата е за Виляреал, след дузпи 11-10. Вратарят Де Хеам пропусна. 1-1 в редовното време.

"Спартак"- Варна се поздрави с труден успех (ВИДЕО)

Футболистите на Спартак(Вн) изковаха победата срещу Локо (Сф) с 3-2 в последните секунди на редовното време. Ивей се разписа в 90-та минута и донесе трите точки на "соколите". Варненци изпуснаха толкова много положения пред вратата на гостите, но в крайна сметка се поздравиха с успех. 0-1 Станоев, 2 0-2 Анисе Бру, 13 1-2 Илич, 28 2-2 Ахмедов, 59..

публикувано на 06.10.24 в 20:35

Проведе се втората гребна регата "Черно море" (ВИДЕО)

Втората гребна регата "Ч.море" се проведе днес във Варна. Тя събра в лодките много приятели и бивши състезатели. Две осмици и четворки се пуснаха във варненското езеро, като въпреки поотминалите състезателни години, показаха че все още владеят добре гребното изкуство. Легендата в този спор Емил Нейков, дългогодишен заслужил треньор също се появи на..

публикувано на 06.10.24 в 12:18

"Спартак"-Варна приема днес "Локомотив"-София

Старши-треньорът Иван Цветанов определи групата на Спартак /Варна/ за предстоящия мач срещу Локомотив София.  Срещата е утре 06.10 от 17.30 ч на Стадион Спартак.

публикувано на 06.10.24 в 07:53

Дъжд спря мача на Григор Димитров

Дъжд прекъсна във втория сет срещата между Григор Димитров и белгиеца Зизу Бергс на ATP 1000 турнира на твърда настилка от сериите "Мастърс" в Шахнай с награден фонд 9 милиона долара. Двубоят беше прекъснат при резултат 6:3, 2:4 (15-30). Срещата бе прекъсвана за кратко във втория сет заради дъжд, но след това заваля по-силно и мачът беше спрян...

публикувано на 06.10.24 в 07:52

"Левски" със загуба в Пловдив

Ботев (Пловдив) победи Левски с 1:0 в сблъсък от 11-ия кръг на efbet Лига. Попадението реализира Вини Трибуле (88).  В 63-ата минута домакините останаха с 10 души на терена. След ВАР централният защитник на Ботев Йонас Там бе изгонен с директен червен картон.

публикувано на 06.10.24 в 07:51

Варненски тенисисти се класираха за финалния етап

Завърши I етап национален турнир “Млад Олимпиец”-Северна България, гр.Полски Тръмбеш СКТМ”Комфорт” Варна участва с 9 състезатели, като 3-ма от тях (Мирослав Шмидт, Виктор Димитров и Димитър Йовев) се класираха директно за II-ри финален етап , поради новите регламенти на БФТМ. От възможните 10 квоти, състезателите на "Комфорт" спечелиха 5 от тях...

публикувано на 06.10.24 в 07:49

Хандбалистите на "Спартак"-Варна стартираха със загуба (ВИДЕО)

Хандбалистите на Шумен се поздравиха с втора победа в новото хандбално първенство. Шумен дадоха домакинството си на Спартак във Варна и въпреки това спечелиха мача с 30 -24. За отбора на Спартак това беше първа среща от новия шампионат.  Мачът се игра във Варна, поради ангажираност на спортната зала в Шумен.  Варненци се мобилизираха до краен предел..

публикувано на 05.10.24 в 19:18