author: Р.Генов

Англия отново извади късмет

Англия се класира на полуфиналите на Евро 2024 след драматична победа с 5:4 след изпълнение на дузпи срещу Швейцария. Брийл Емболо се разписа за “кръстоносците” в 75-ата минута, а само пет по-късно Букайо Сака изравни. При дузпите играчите на Гарет Саутгейт..

06.07.24 21:53 |

Говорят двамата вратари на юношеския ни национален отбор (ВИДЕО)

Националите ни по плажен хандбал загубиха от Сърбия на Европейското във Варна, но въпреки това показаха много силна игра. Особено впечатление на корта демонстрираха двамата вратари Бедирхан  Чондол и Алекс Бойчев. Срещаме ви с двете момчета...

06.07.24 14:45 |

Девойките на България на 1/4 финал на Европейското първенство (ВИДЕО)

Националките ни по плажен хандбал победиха Румъния в много тежък мач и това им отваря вратите да продължават напред. Успехът днес означава, че нашите момичета попадат сред 8-те най-добри отбира на първенството. От този шампионат класиралите се на първите..

06.07.24 14:37 |

Юношите загубиха от Сърбия ( ВИДЕО)

Българските национални по плажен хандбал загубиха от Сърбия след изпълнение на дузпи, но това не променя чак толкова много нещата. Нашият тим отново ще играе за разпределение на позициите от 9-та до 12-та, като трябва да победим Швейцария днес. Победата..

06.07.24 14:32 |

Министър Глушков се появи на Европейското по плажен хандбал във Варна ( ВИДЕО )

Министърът на младежта и спорта Георги Глушков пристигна във Варна и веднага се появи на Европейското първенство по плажен хандбал, което се провежда на Южния плаж. Той наблюдава на живо мача България Румъния девойки. Пред него нашите момичета се поздравиха..

06.07.24 14:29 |

Григор на осминафинал на Уимбълдън

Григор Димитров се класира убедително за осминафиналите на турнира от Големия шлем "Уимбълдън". Поставеният под №10 българин победи с 6:3, 6:4, 6:3 №33 в световната ранглиста Геал Монфис от Франция. Срещата продължи час и 47 минути.  Така Димитров..

06.07.24 07:56 |

Турция иска да продължи приказката

Нидерландия и Турция се изправят днес в последен двубой от 1/4-финалите на Евро 2024. Срещата е от  22:00 българско време.Те ще определят последния полуфиналист.  “Лалетата” не показаха много убидетилна игра до този момент. Те с 4 точки в групата стигнаха..

06.07.24 07:54 |

Англия среща Швейцария

Отборите на Англия и Швейцария днес се срещат в Дюселдорф в третия 1/4-финален сблъсък от Евро 2024. Двубоят е на "Меркур Шпил-Арена" от 19:00 часа. Победителят от този мач ще срещне на полуфиналите победителя от мача Нидерландия и Турция, които също..

06.07.24 07:47 |

Португалците се завръщат у дома

Франция се класира за полуфиналите на Евро 2024. "Петлите" отстраниха Португалия след изпълнение на дузпи. Срещата завърши в редовното време 0:0  и след двете продължения. Отборът на Дидие Дешан бе безгрешен при дузпите и спечели с 5:3. Португалците..

06.07.24 07:41 |

Германия приключи с Европейското първенство

Германия напуска Европейското първенство по футбол, на което е домакин. Те загубиха от Испания след продължения с 1-2. Дани Олмо се разписа в 51 минута, а германците изравниха чрез Виртц в 89-та. В продължението, 119 минута, Мерино класира испанците на..

05.07.24 21:38 |