Според родните експерти в следващите няколко години се очаква динамика в развитието на пазарите с ценни книжа у нас и все повече вложения от акции и облигации от страна на дребните спестители. За това лекторите ще подскажат най-ефективните възможности при управлението на доходите, ще направят анализ на развитието на световния и българския финансов пазар, ще коментират и очакванията за доходността от пазара на недвижими имоти.
Ще представим много интересни за публиката данни. Например, как са разпределени личните финанси по света на тези хора, които имат над 1 000 000 долара във финансови активи. Те какво правят? Дали си купуват само един инструмент, дали разпределят? Как? Къде са движили техните портфейли по време на кризата? Каква им е стойността? Каква e стойността им сега? Някои други правила - примерно как да избираме в кой фонд да инвестираме по така общоприети критерии, анонсира финансистът Явор Ачев.
Сред темите са още влиянието на макроикономическите показатели върху доходността на парите ни.
"Началото на 17 век в Холандия започват първите търгове на изкуство, продажбите там не са случайни, твърде често хората, които купуват имат връзка...
Първи частен музей на изкуството и порцелана отвори врати в дома на художници във великотърновското Ново село. Всъщност това е колекцията на Даниела и..
На днешния 16 януари, в ефира на "Нашият ден" отдаваме почит на една от най-ярките фигури в българската литература – Алек Попов. Роден на тази дата през..
Ел. поща: hristobotev@bnr.bg