Елица Стоилова е съосновател и управител на чатбот агенцията UMNI. Тя е една динамична и неуморна жена - предприемач. Занимава се 22 години с хотелиерство в Северна Африка и на Марианските острови, след което се завръща в България.
От 2018 г. Umni помага на бизнеси да спестят хиляди часове на персонала, като дигитализира комуникацията с клиенти и автоматизира често задавани въпроси и рутинни задачи.
Umni преобразува въпросите на клиентите в специфичен за индустрията, за да помогне на бизнесите с автоматизацията на комуникацията, да оптимизират работата на персонала, да намалят загубата на ресурси и да получат обратна връзка за поведението на клиентите за по-добро планиране и по-интелигентно вземане на решения.
Елица Стоянова е главен герой в “Нашият ден“
"Никак не беше лесно да се върнеш след 20 години отсъствие от дома. Бях провокирана да направя тази стъпка, след като скъп за семейството ни човек почина. Това ме накара да осъзная, че след толкова дълго пътуване по света не съм била част от живота на близки хора.
Прибрах се за Коледа в България в края на 2016 г. И се прибрах с плановете да продължа кариерата си в туризма.
Върнах се като генерален директор на хотел. Но няколко месеца работа у нас ми помогнаха да видя, че бизнесът има много различни проблеми.
Цял живот съм се занимавала с комуникация и с оптимизиране на комуникацията. Търсила съм и съм прилагала различни решения. След няколко месеца работа в България реших да потърся къде е моето място."
Началото
"Ходих на различни събития и попаднах на един акселератор на стартъпи. Два месеца по-късно се озовах в акселератора, където се роди UMNI.bg."
Чуйте Елица Стоянова в звуковия файл.
В редакция "Хумор и сатира" акъл имаме много и щедро го раздаваме, не ни се свиди. Огледаме се, видим област, където явно се нуждаят от акъл и веднага ставаме мозъчни донори, така да се каже. За съжаление често пъти акълът ни се отхвърля, не влиза в работа, което си личи навсякъде у нас. Това обаче не ни разколебава, продължаваме да раздаваме в..
Как достъпът до точна и проверена информация влияе на социалното приобщаване и благосъстояние? Може ли да бъде причина за маргинализация и как фалшивите, подвеждащи и изфабрикувани новини се разпространяват по различен начини в различните общности? В "Работилница за журналисти" на АЕЖ - България беше представено ново проучване на..
В Деня на патентоване на първата електрическа самобръсначка и първото изкуствено кръвопреливане в света, гост в студиото е Илиана Типова – отличник на випуска на 10-ия майсторски клас по радиожурналистика на БНР. Тя е автор и водещ на предаването за туризъм и хоби на Радио Кърджали "Накъде в неделя". За връзката между Граф Дракула, Хелоуин, гробищата..
Епигенетиката изучава изменения в гените, които не се дължат на промени в ДНК последователността. Тези промени могат да бъдат предизвикани от външни фактори – въздух, стрес, хранене, и в някои случаи се предават на следващите поколения. За епигенетичните фактори и тяхното овладяване в изпълненото със стрес ежедневие в "Terra Култура" говори..
От 2 декември всеки понеделник между 8:30 ч. и 9 ч. в ефира на "Нашият ден" ще гостуват български иноватори със зелена бизнес ориентация. Поводът е първото национално проучване на Move.bg "Зелени решения от България 2024" . За "зелените решения" в бизнеса и данните от проучването в предаването разговаряме със Саша Безуханова –..
Международният театрален фестивал "Дивадло" в Пилзен e един от най-престижните фестивали, посветени на театралното изкуство в Европа. Фестивалът представя..
Как достъпът до точна и проверена информация влияе на социалното приобщаване и благосъстояние? Може ли да бъде причина за маргинализация и как..
Месецът, посветен на мъжкото здраве, бе анализиран от акад. Чавдар Славов. В мотото на здравната среща в ефир използвахме популярното име на кампанията,..
Ел. поща: hristobotev@bnr.bg