Фитнес индустрията е една от многото принудени да се адаптират към „нов нормален“ начин на работа, за да гарантира, че ще излезе от пандемията COVID-19 по-силна от всякога. Държавата принуди фитнес залите да затворят, за да се опита да ограничи разпространението на коронавирусната инфекция, осакатявайки фитнес индустрията.
Над 50 хиляди души са служителите във фитнес залите и танцовите студиа в страната. По изчисления на Асоциацията за здраве и фитнес, почти половината от тях са останали без работа или са с намалени заплати след края на карантината от миналата година, защото много зали така и не са отворили врати отново.
Резултатът: Над 200 фалирали фитнес зали и танцови студиа и 40% по-ниска посещаемост от обичайната такава при всички останали. Проучванията обаче отразяват, че това е общонационална тенденция. Някои хора очакват по-безопасни условия, докато други са готови с членството си във фитнеса изцяло, решавайки да запазят своята фитнес програма у дома.
И така, тук влизаме в играта, там, където фитнес съоръженията и личните тренировъчни студия и фитнес зали наистина трябва да се развиват с времето и да започнат да правят виртуални тренировки. Към днешна дата никога не е имало повече цифрово фитнес съдържание, създадено или използвано, като все повече хора избират видеоклипове за тренировки. И докато някои споделят безплатно съдържание, за да останат на върха на ума, други се опитват да намалят загубите, като монетизират усилията си.
Ще оцелеят ли фитнес залите във вида в който ги познаваме чуйте в интервюто на Ангел Шенков с Бирсен Бекир, управител на фитнес зала.
Волята на хората е да има редовен кабинет, той има вероятност да изкара и цял мандат, коментира новото правителство "Желязков" областният лидер на БСП в Кърджали Милко Багдасаров. БСП, по думите му, е станало по-прагматично, а и ГЕРБ-СДС не е същото, тъй като са направили много компромиси, за да отговорят на исканията на хората. С Милко..
Потребителите, които получават заплашителни имейли с предупреждения за съд при отказ да приемат пратка, да не изпадат в паника, а да извършват проверки, съветва Габриела Руменова от платформата "Ние, потребителите" по повод множество сигнали и запитвания след покупки по време на празниците. Съобщенията гласят, че получателят трябва..
Преди време ви срещнахме с музиканта Я вор Русинов, който живее в обезлюденото село Горно Луково само с още няколко жители и съпругата си. Преди пет години животът в града ги накарал да изберат малкото населено място. Заради новия лукс - тишината, природата и спокойствието. Както и домашните домати, тиквички и лук, които нямат нищо общо..
Продължава разговора ми с Руска Стоянова - предприемач, която вярва и използва силата на растенията. В рода й има случаи на изцеления от лечебните билки и това подсилва сигурността й, че те наистина работят. От малка помни как майка й се лекув а с полски хвощ, турта и бял равнец за различни женски заболявания. Трябва ли обаче и да вярваме,..
Пътуването с влак винаги носи емоция, а маршрутът на "Родопската гъсеница" в региона на Източните Родопи предлага уникално преживяване. В тази статия ще ви запознаем със забележителностите около жп гара Подкова — най-южната гара в България, която е отправна точка за еднодневни приключения сред родопската природа. По време на пътуването към Подкова ще..
Галина Попова, старши учител по икономически дисциплини в Средно училище „Йордан Йовков“ в Кърджали стана съавтор на учебно помагало за обучение на млади предприемачи. В заключителния етап на Националния форум за иновации, провел се неотдавна с участието на министъра на образованието проф. Галин Цоков, заместник-министри, представители на..
Във втората част на предаването, след новините в 17 часа, от големия музикант Явор Русинов, който живее в село Горно Луково, ще разберем каква е зимата там, над какви проекти работи и какво дими и ухае в неговата кухня. Ястието унгарски гулаш, който ще ни приготви, макар и виртуално, си подхожда с епикурейската песен от един страничен..
Кърджали 6600
бул. България 74
036 122 478