Монтана стартира с победа контролните

Снимка: Любо Андреев: Архив

Монтана стартира с победа контролните си срещи на лагера в Турция. Момчетата на треньора Николай Митов се наложиха с 2:0 над руския Спартак /Налчик/. Попаденията за Монтана станаха през двете полувремена. След центриране на Ерик Почански отляво, Благой Наков откри резултата за българския отбор в 30-ата минута. Едно от новите попълнения в състава на втородивизионния монтански тим, се разписа за 2:0. Александър Киров намери на празна врата Ивелино Иванов в 62-рата минута, който вкара за 2:0. За Монтана единствено не играха вратарят Стоян Васев, защитникът Владимир Байрев и халфът Янко Ангелов.

Победата на Монтана донесоха: Ив. Василев, Митов, М. Василев, Молдованов, Гочев, Тонев, Дяков, Илиев, Почански, В. Иванов, Наков /Хр. Иванов, Здравков, Николов, Мурадов, Тодоров, Костадинов, Мечечиев, Мичев, Лазаров, Киров, Ив. Иванов/.

По публикацията работи: Любо Андреев