Германия - Исландия 3:0
Лихтенщайн - Армения 0:1
Румъния - Северна Македония 3:2

Григор и Ноле забавляваха зрителите

Григор Димитров и носителят на 24 титли от "Големия шлем" Новак Джокович направиха истинско шоу в София.Българинът спечели демонстративния двубой с 6:4, 2:6, 10:6. Преди това двамата дадоха пресконференция и направиха урок с деца.Повече от 12 000 зрители видяха на живо играта на двамата и участваха в шоуто.

публикувано на 18.09.24 в 10:28

Механджийски и Калчев с титлата на България

Димитър Калчев и Димитър Механджийски са шампионите на България по плажен волейбол за 2024 година. Двамата станаха и сребърни медалисти на Балканиадата в Молдова. Двойката ни е най-добрата на пясъка и в момента се готви за нов турнир в Турция. Президентът на федерацията Любомир Ганев обеща на Калчев и Механджийски, че ще помогне за лагер в..

публикувано на 18.09.24 в 10:17

Златен медал за отбора на ВиК - Варна

Отборът на "ВиК - Варна“ ООД и тази година зае първото място в комплексното класиране на 20-тата юбилейна Национална спартакиада на работниците и служителите във ВиК – сектора. Състезанието, се представиха над 800 състезатели от 28 ВиК – дружества,. Състезанието се състоя от 11 до 15 септември в курортен комплекс Дюни. Второто място бе..

публикувано на 18.09.24 в 10:16

Държавното първенство по бокс ще е в Плевен

Плевен ще бъде домакин на Държавното лично-отборно първенство, втори кръг, по бокс за девойки и младежи. Шампионатът стартира днес и ще се проведе до 20 септември. Развоят ще определи крайното класиране в отборното първенство за тази година. На ринга ще се качат най-големите ни таланти при 15 и 18-годишните девойки, както и при 18-годишните..

публикувано на 18.09.24 в 10:15

ВиК-Варна - победител в юбилейната Спартакиада на работниците и служителите в сектора

Отборът на „ВиК-Варна“ ООД и тази година зае първото място в комплексното класиране на 20-ата юбилейна Национална спартакиада на работниците и служителите във ВиК-сектора. Състезанието, в което бяха ангажирани над 800 участници от 28 ВиК-дружества, се състоя от 11 до 15 септември в курортен комплекс „Дюни“. Второто място бе присъдено на отбора на..

публикувано на 17.09.24 в 14:24

Григор и Джокович днес ще правят шоу

Григор Димитров и Новак Джокович ще изиграят демонстративен мач от 20.00 часа днес в София. Очаква се гоямо шоу, а билетите за него бяха продадени само за 8 минути. Григор и Ноле са в отлични отношения и често демонтрират отношенията си. Джокович пристига у нас като олимпийски шампион и носител на 24 титли от “Шлема”. Интересно е, че той за..

публикувано на 17.09.24 в 12:05

Ивайло Пачалиев: Трябва много повече работа на клубно ниво (ВИДЕО)

Националите ни по водна топка до 19 години тази година участваха на Европейско първенство в Бургас и се представиха сравнително добре. Завършихме на 12-то място в крайното класиране. Никой не е очаквал чудеса от нашите момчета, най-вече опитният ни салекционер Ивайло Пачалиев. Той от 30 години работи в различни отбори по света, като треньор,..

публикувано на 17.09.24 в 11:50