Двоен успех за Нестеров днес

Автор:

Варненският тенисист Пьотр Нестеров и Симеон Терзиев елиминираха аржентинците Лусио Карневале и Лаутаро Фалабея с 6:4, 2:6, 10-7  на турнира по тенис на червени кортове от сериите „Фючърс“ в София. НФ 15 000 долара.

Нестеров постигна победа в първия кръг на сингъл над французина Тома Дешан с 6:2, 7:5.

Халачев получи първи професионален договор

19-годишният Даниел Халачев голмайстор на втория тим на соколите направи официален дебют в професионалния футбол през изминалия сезон с екипа на родния клуб. Халачев взе участие в 6 двубоя като отбеляза един гол.Той е в групата на старши-треньора Александър Томаш за предсезонната подготовка и отбеляза победното попадение в контролната среща с..

публикувано на 07.07.24 в 09:40

Изиграха се повече от 100 мача във Варна

Над 100 мача бяха изиграни на пясъчните кортове във Варна, България, като най-добрите европейски отбори във възрастова група до 16 г. показаха отлични качества, доказвайки, че бъдещето е светло за плажния хандбал. Балансираният характер на надпреварата беше доказан в състезанието при жените, където Германия и Испания, които не загубиха нито един..

публикувано на 07.07.24 в 09:38

Резултати от футболни контроли

Резултати от футболни контроли играни днес. Ботев (Враца) и Локомотив (София) направиха равенство 0:0 в приятелска среща, играна в Етрополе. Септември (Тервел) надигра втория отбор на Фратрия (Варна) с 4:0 в първата си приятелска среща от подготовката. ЦСКА 1948 и Ференцварош завършиха наравно 1:1 в контролна среща в Лиенц. Коняспор Педриньо..

публикувано на 07.07.24 в 09:37

Турция напуска Европейското по футбол

Нидерландия е последният полуфиналист на Евро 2024. "Лалетата" направиха обрат и отстраниха Турция след 2:1. Следващият им съперник е Англия.Самет Акайдън даде преднина на Турция в 35-ата минута след удар с глава. Тимът на Куман изравни в 70-ата минута чрез Стефан де Фрай, а в 76-ата Мерт Мюлдюр си отбеляза автогол.

публикувано на 07.07.24 в 09:36

Англия отново извади късмет

Англия се класира на полуфиналите на Евро 2024 след драматична победа с 5:4 след изпълнение на дузпи срещу Швейцария. Брийл Емболо се разписа за “кръстоносците” в 75-ата минута, а само пет по-късно Букайо Сака изравни. При дузпите играчите на Гарет Саутгейт бяха безупречни. Мануел Аканжи пропусна първата дузпа за Швейцария.

публикувано на 06.07.24 в 21:53

Говорят двамата вратари на юношеския ни национален отбор (ВИДЕО)

Националите ни по плажен хандбал загубиха от Сърбия на Европейското във Варна, но въпреки това показаха много силна игра. Особено впечатление на корта демонстрираха двамата вратари Бедирхан  Чондол и Алекс Бойчев. Срещаме ви с двете момчета.

публикувано на 06.07.24 в 14:45

Девойките на България на 1/4 финал на Европейското първенство (ВИДЕО)

Националките ни по плажен хандбал победиха Румъния в много тежък мач и това им отваря вратите да продължават напред. Успехът днес означава, че нашите момичета попадат сред 8-те най-добри отбира на първенството. От този шампионат класиралите се на първите пет места добиват право на участие на Световното догодина в Тунис.

публикувано на 06.07.24 в 14:37